- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 786 Culés
Gorące dyskusje
DariaFCB
145
A pochwalę się. Miesiąc temu urodziłam synka! Młody jest zdrowy i nawet bardzo nie dokucza.... » Czytaj dalej
41 odpowiedzi
Safrani
47
Sejm przegłosował projekt ustawy ws. zakazu patostreamingu. Projekt zakłada kryminalizację... » Czytaj dalej
44 odpowiedzi
MoralnyKarzel
1
Słucham studia po meczu i aż mi się coś skręca w środku, aż mi uszy więdną.... » Czytaj dalej
27 odpowiedzi
Media
Sonda
MVP sezonu 2025/26 FC Barcelony jest:
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 786 Culés
0
Człowiek na petka na balkon wyjść nie może bo latają te wielkie utuczone chrabąszcze w stadzie, tragedia
0
@Medium Dbają o twoje zdrowie
5
@Medium ale się utuczyłem lecę sobie z chłopakami żeby zrzucić trochę sadła to wyjdzie jakiś człowiek na balkon i kopci. Tragedia.
0
@HighestInTheRoom Psyche mi niszczą, a się trzyma już jak nitki na skietach na pięcie
1
@Medium przecież chrabąszcze są nieszkodliwe czego się boisz iść na szluga?:D
1
@Barca1992 Mam fobie na wszelkie robaki i owady, histeryzuje od razu
3
@Medium u mnie właśnie kot zajęcie ma na godzinkę :D
0
@Medium guniak czerwczyk pozdrawia
2
@Medium, nie trzeba mieć fobii by bać się tych skurczybyków. Są po prostu wielkie i obrzydliwe, a kiedy taki lata bardzo blisko twarzy ciarki przechodzą... Całe szczęście u mnie w Scotlandii nie ma tych Andrzejów.