La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1785 Culés

7

Podsumowanie ostatnich doniesień:

- Raphinha - Porozumienie bliskie za €60M.
- Lewandowski - FC Barcelona oferuje maksymalnie €40M stałej kwoty.
- Koundé - Trwają rozmowy z Sevillą za €45M.
- Bernardo Silva - W pełni zależy od Frenkiego; cena €80-100M5

@Kondziubarca Szansa na wszystko naraz jest niska, ale nadzieja jest. Jeśli uda się zrealizować te wszystkie transfery, to śmiem twierdzić, że będzie to wręcz wybitne okienko Barcelony.

0

@macio_944 Na pewno byłoby to najlepsze od okienka 2014 ale jeśli by te transfery wszystkie wypaliły pod względem również sportowym to może i byłoby to najlepsze okienko w historii Barcy.

0

@Kondziubarca zapomniałes dopisać. Kolejny tydzień kluczowy

0

@Kondziubarca pierwszy spoko, drugi dobrze, i niech więcej nie dają, trzeci pasuję, a czwarty lotto, nie wiem czy jest dla niego u nas pozycja, to takie kupowanie dla kupowania, bo nam trzeba albo skrzydłowego, albo napastnika. Taki trochę transfer przypominający Cou ;)

0

@Kondziubarca 100 milionów za Bernardo to gruba przesada. Poza tym trzeba boki obrony wzmocnić, ściągnąć pomocnika żeby odciążał Busquetsa. No i bramkarza potrzeba ale o tym to już wgl cisza.

0

@Bartas7VeB Przychodzi Kessie i Christensen

« Powrót do wszystkich komentarzy