La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1600 Culés

3

https://x.com/ROBERT_FOXER/status/1543234378129629185 Wracajcie rodacy ! Przestańcie się dawać dymac Niemcom!

0

@Kinginiesta Nie jest warte 4, czy tam 5 złotych xD Jaro kupuje eurasy po 3 ziko, może by mi z 10 koła na euro wymienił po kursie 3 byłbym wdzięczny

0

@Kinginiesta
No widać że pan z kotem jest odrealiony.Albo kłamie albo jemu kłamią.Tak czy siak dla olski to tragedia.Trzeba dodać że Niemcom spadła inflacja 7, 9 do 7, 6 a u nad jest 15, 6 i wzrasta.Z czego rząd odpowiada za 8, 3 a w niemczech 3, 8
Moze niech on się z niemcami nie porównuje i nie robi z ludzi idiotów.Może niech kota idzie głaskać.
"Ledwo 3-4 proc. najlepiej wynagradzanych Polaków zarabia tyle co przeciętny Niemiec"
https://www.google.com/amp/s/spidersweb.pl/bizblog/polacy-niemcy-zarobki/amp/

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?