La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1603 Culés

9

Oficjalka xD


konto usunięte

1

@Jakchcesz a Mane jest?

1

@Jakchcesz Deal done and here we go !!

1

6

@misiek12319 Nie. Ale Mane przyszedł kilka dni temu a Robercik od 8 lat jest w tym klubie i jest ich największą gwiazdą więc trochę przyps xd

konto usunięte

0

@Jakchcesz no tak

0

@Jakchcesz zadam kluczowe pytanie. Czy to nie jest tak, że Lewy ma podpisany jakiś kontrakt z FIFA/EA Sports?

0

@michal26 nie jestem pewien na 100% ale tutaj bardziej Konami podpisuje kontrakt z klubem który ma prawa do wizerunku zawodników. Bo jakby mieli z każdym pojedynczym graczem podpisywać to by było za grubo :D No i ktoś tam wyżej pisał że jak wcześniej publikowali jakieś materiały to były one mocno oparte na Robercie a teraz nic :)

1

@Jakchcesz ja tak jakby chcę wykluczyć każdą ewentualność. Jeśli to nie fake, a raczej Bayern by nie publikował fejków, to Lewy odchodzi z Bayernu

1

@michal26 Wszystkie znaki na niebie wskazują na to że Lewy jest już po za Bayernem, za daleko to wszystko zaszło.

1

@Jakchcesz moim zdaniem szereg wywiadów Lewego krytykujących Bayern mocno uderzył w wizerunek klubu, jak i samych Niemców. Oni nie lubią takiego traktowania i nie akceptują. Jedyne wyjście to pozbycie się za możliwie największą kasę takiego zawodnika, nawet jeśli jest Legendą klubu

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?