La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 832 Culés

konto usunięte

1

Wymiana dr Jonga na Solera to słaby ruch. Mam wrażenie że Xavi chce zrobić reprezentację Hiszpanii w Barcelonie. Czy to taki dobry kierunek ?

0

@Barca1922 czyli De Jong taki dobry że Soler nie będzie w stanie go zastąpić?

3

@Hubsao Soler taki słaby ze nawet De Jonga nie da rady zastąpić :)

3

@PatrykBarca to widze ze w ogóle nie oglądasz Valencii :) Soler, Gaya i Guedes to ich najlepsi zawodnicy.

konto usunięte

1

@Hubsao i co w związku z tym ? Ilu już było takich najlepszych jak Grizman czy Cou co się u nas nie sprawdzili ?

konto usunięte

0

@Hubsao tego nie napisałem że nie da rady. Jednak jakoś wolę De Jonga . Nie dostał takiej prawdziwej szansy na swojej pozycji.

1

@Barca1922 To nie wymiana tylko sprzedaż De Jonga za ~80M i kupno nie dużo gorszego Solera za 20 baniek. 60 zostaje w klasie klubu.

0

@Hubsao A oglądałem sporo meczy Valenci. I Soler chodź może zagrać na kilku pozycjach nie wyróżnia się zbytnio ani dryblingiem, ani wizja gry, ani techniką. Strzelił sporo goli z czego duża część z karnych . Ale z kreacją, rozegraniem u niego słabo. I tu nie chodzi o samą liczbę asyst których jest tyle że kot napłakał.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?