La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1933 Culés

4



Czyli co? kaczyński nielegalnie sobie pomnik postawił? :|

3

@marcin62 Na to wygląda.

2

@Kgorecki2500 Kurde, też sobie zrobie pominik u siebie na wiosce

a niech ktos go tylko sprobuje ruszyc

0

@marcin62 Spoko, mam do Tarnowa 30 min drogi, w poniedziałek tego pomnika już nie będzie

0

@TR3YWAY Ten pomnik już jest? Też się przejadę :D

konto usunięte

2

@marcin62 Nie nielegalnie, tylko w tajemnicy i nie postawił, tylko jego wspaniali wyznawcy mu postawili, zaraz po tym zaczęli krzyczeć "JAROSŁAW". Kuźwa jaki prywatny pier*olnik sobie robią z tego kraju to jest skandal

1

@ranger3120 Stoi, dziś w TV Kaczor i Mati Morawiecki otwierali most w Ostrowie i ten pomnik xD

3

@LambiPL a jak znowu wygraja wybory to chyba nikt zdziwiony tutaj nie bedzie

konto usunięte

2

@marcin62 Nie, z resztą niektórzy to dalej za nimi będą, nawet jak chleb będzie kosztował 10zł, no bo wtedy będzie "no ale pis mi daje 1500 plus".

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?