La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1612 Culés

konto usunięte

40

Rozgrywanie Messiego w Lidze Mistrzów w sezonie 18/19



Uwaga na końcówkę. Widać tam między innymi sytuacje wypracowaną przez Messiego dla Dembele i urywki z rewanżu, w którym Messi kolegom wypracował 3 dogodne pozycje do strzału i 1 pozycje dla Alby, żeby ten mógł z bliskiej odległości zagrać w środek pola karnego.
Łącznie stworzył 4 bardzo dobre sytuacje dla swoich kolegów. 4 SYTUACJE. Przypominam, że 4 to my wtedy dostaliśmy od The Reds. U nas nikt nie wykorzystał tego co zagrał Messi.

Edit: warto też dodać pierwszy mecz w którym to tez koledzy nie wykorzystali żadnej sytuacji

8

@DaPidejpi moim zdaniem w tym sezonie był zdecydowanie najlepszym zawodnikiem ligi mistrzów. Ale niestety miał takich a nie innych kolegów z przodu... Chociaż jak widzę te akcje z filmiku to aż zatęskniłem za tym składem :P

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?