La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1000 Culés

4

Wymiana de Jonga na Silve to byłby fantastyczny. Niech dają United te 60-70, raczej za taką kasę City by go puściło, ewentualnie 10 dosać..

1

@Kamiloza91 pytanie skąd te 10 milionów...

1

@Joe_Pesci Za mecze towarzyskie w USA ;)

1

@Kamiloza91 tylko wiesz, że dzięki przepisom La Liga my z tych 80mln będziemy mogli wydać max 20?

0

@Vernon_Roche To, że tak piszę ro nie znaczy, że tak będzie. Ale jeśli jest tak jsk mówisz to bardziej marzenia.

0

@Kamiloza91 Sam Tebas mowił o zasadzie 1/3 więc żeby mieć na Bernardo to trzeba Frenkiego sprzedać za 300 milionów xD

0

@Bartas7VeB A to tak działa. To ja już lepiej nie będę pisać o transferach. Ake chyba tak zawsze w Hiszpanii tak nie było? Czyli jedyne wyjście to kupienie Bernardo za kasę, ale nie pochodzące z sprzedaży zawodnika?

0

@Kamiloza91 a co ty człowieku z księżyca żeś się urwał? :)

0

@sila101 Nie rozumiem k co chodzi. ;P

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?