La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1847 Culés

7

BarcaInfo, to jest gość! Pierwsza strona w necie, która przeglądam jako pierwszą od długiego czasu, to właśnie jego profil tutaj i konto na tt. Po całym dniu, wszystkie informacje w jednym miejscu i za to szacun, a reszta mnie nie interesuje.

1

@AFA90 w przekazie informacji jest bardzo dobry, ale sam lepiej żeby się nie wypowiadał ;)

0

@AFA90 Ale przecież on tylko kopiuje co jest proste wg niektórych xd

1

@AlexDark00 tak prawdę mówiąc, to większość polskich serwisów sportowych robi identycznie to samo, kopiuje od innych, na końcu podając autora. Mówimy tutaj o serwisach mających tabuny swoich dziennikarzy, ekspertów itd. Sami nie prowadzą żadnego reaserchu, tylko podpier*alają jeden od drugiego. Ten od zagranicznego serwisu, zatytułuje to swoim artykułem, będąc pierwszym reszta go cytuje i tak w kółko.

0

@AFA90 Mi by się nie chciało czytać tego pudelka. Dla mnie to taki ściek jak niektóre brukowce. Rzetelna informacja to tam przypadek.

0

@VandaI Ja to rozumiem, dlatego napisałem mocno ironicznie ten wcześniejszy komentarz.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Liga typerów

1 KOLAKM 20 pkt
2 norbi77 17 pkt
3 DESPac 17 pkt
4 boronez 16 pkt
5 tribo 16 pkt
Zobacz tabelę

Sonda

Które miejsce zajmie Barcelona w zbliżającym się sezonie LaLigi?