La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1556 Culés

7

Trochę mimo wszystko żal patrzeć na poziom kibicerki (generalnie chyba jest taki, nie tylko w naszym klubie). Roberto został "kozłem ofiarnym" sytuacji sportowej klubu. Po kontuzji prezentował się fatalnie to fakt, ale przeraża że już wszyscy zapomnieli, że wcześniej to był solidny niewirtuoz na którego można było liczyć i który zawsze wnosił coś do gry i zawsze akceptował swoją pozycję w zespole. wbrew temu co się tu głosi to nie tylko autor słynnej bramki na 6:1 , ale też wiele świetnych występów przeciw Realowi choćby, czy super asysta przy golu Iniesty w GD. Wygryzł wiruoza i nominalnego prawego obrońcę Semedo z prawej obrony, samemu będąc pomocnikiem i miał uznanie u kolejnych trenerów. Pomijając już to, trochę niegodzi się wylewać taką falę hejtu na jednego zawodnika swojego ukochanego klubu, który właściwie niczym takim nie podpadł, oprócz słabej dyspozycji co tyczy się większej części zespołu. W klubie też go chcą bo nikt nie pokazał mu drzwi. Słaba jets ta postawa bo co innego konstruktywna krytyka albo zarty dla posmiania się, a co innego fale pomyj atencjuszy i konkurs czyja pomyja złapie więcej zielonych herbów. Wstyd.

3

@panczo
Na tej stronie to chyba jest jakiś zakaz krytykowania piłkarzy. Wiadomo, ze gość zasłużył się Barcelonie, ale obecnie jest za słabym piłkarzem jeżeli Barcelona chce wrócić na szczyt. Szanuje, ze obniżył znacząco pensje, bo to pokazuje ze szanuje klub, no ale jak dla mnie jest za słaby na Barcelonę i gdyby nie był wychowankiem to by nie przedłużyli kontraktu.

0

@ObiektywnyKibic121 ostatnie zdanie jest odpowiedzią na ten komentarz. Nie mam nic do krytykowania go, sam mu często tego nie szczedzilem. Mało tego bo uważam że w pierwszym sezonie Koemana jak walczyliśmy o mistrzostwo, on był głównym winnym porażek, albo może bardziej Koeman regularnie go wystawiający. reszta w wypowiedzi.

1

@ObiektywnyKibic121 Nie wyswietla Ci sie ten fragment:
"Słaba jets ta postawa bo co innego konstruktywna krytyka albo zarty dla posmiania się, a co innego fale pomyj atencjuszy i konkurs czyja pomyja złapie więcej zielonych herbów"

0

@JimMorrisonFCB może mu reklamy przysłoniły. No to już się po prostu tak przerobione zrobiło, że już im się kombinacje słów w złomowaniu tego Roberto powoli kończą. No ileż można. Rozumiem że dzisiaj przedłużył kontrakt i szambo wybija najmocniej. Wałkują tego Roberto od miesięcy, zmielili go już na miałko, a @ObiektywnyKibic121 pisze że jest zakaz na stronie krytykowania piłkarzy.... Bo co przepraszam? Bo czasami ktoś napisze żeby trochę zluzować.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?