La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 2445 Culés

konto usunięte

1

Di Maria na rok, a za rok za darmo Rahinha tak to widzę. Tak jak od początku pisałem dwa pierwsze lata trzeba niestety przecierpieć. Partacz Bartomeu wpędził nas w bagno, po którym nie da się bez wcześniejszych dziwnych manewrów rejestrować nawet darmowych piłkarzy. To jest jakiś ewenement na skalę światową. Z czegoś takiego nie wskoczymy w rok na poziom Haalando-Mbappowy. Trzeba te 2 lata wykorzystać na wyłonienie super talentów z młodzików, bo jest ku temu niepowtarzalna okazja. Osobiście będę szczęśliwy jak przyjdą: Di Maria, Kouli i jakiś boczny obrońca. Lewego czy nie wiem Gaye to już traktuję bardziej w kategorii miłego zaskoczenia. Oby Fatiemu dopisywało zdrowie i nadchodzący sezon z top 2-3 LL skończymy. I niestety to powinno nas zadowolić. Przynajmniej jeszcze przez rok.

2

@masq Raphinhia ma kontrakt do 2024

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?