- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1760 Culés
Gorące dyskusje
Comentateiro
17
Nie wiem jak to się ułoży w realu, ale w laboratorium, gdzie nie testuje się na mnie i żywym... » Czytaj dalej
68 odpowiedzi
Karol145
2
Cytat z Inn Poland :"Wiktoria Brzoska, córka Rafała Brzoski, nie chce, by jej biznes definiowało... » Czytaj dalej
55 odpowiedzi
QQL5
1
Macie pod sobą zespół pracowników jest piątek. Robią wyjątkową i dokładną robotę,... » Czytaj dalej
20 odpowiedzi
Media
Sonda
Kto powinien wygrać Złotą Piłkę 2026?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1760 Culés
1
Jak się zapatrujecie na ewentualne odejście De Jonga? Chłopak daje radę czy raczej cieniuje względem tego co było w Ajaxie?
Przyznam szczerze, że jako kibic United, mam mieszane uczucia, bo chłopak co i rusz podkreśla, że nie chce odchodzić (co jest zupełnie normalne i nie można mieć o to żadnych pretensji. Po prostu ostatnimi czasy było za dużo piłkarzy w United, którzy niekoniecznie chcieli tam grać). Mimo to sytuacja wygląda jak wygląda, Barcelona potrzebuje zastrzyku gotówki, a United defensywnego pomocnika, więc transfer o ile bardzo ciężki to jednak względnie realny.
Będę wdzięczny za wszystkie odpowiedzi!
2
@Schoogs
za 80-90 mln EUR może spokojnie odejść, o ile dzięki temu będą wzmocnione inne pozycje Lewy, LO, PO, ŚO, skrzydłowy
1
@Schoogs Chciałbym, żeby odszedł. Oczywiście za min. 80 mln. Dzięki temu wzmocnimy dziurawą obronę, a w jego miejsce za darmo przyjdzie Kessie, który może być lepszy.
1
@Schoogs no jak United potrzebuje DP, to źle trafiło.
1
@Schoogs to nie jest defensywny pomocnik i nie jest mocno przeceniony. Za 70-80mln bym sprzedawał
0
@Schoogs De Jong nie chcę grać w United więc to już nie ma sensu. Przez ostatnie lata Man United było słabe i nie jest już tak atrakcyjnym miejscem jak kiedyś. To jednak nie oznacza że trzeba przepłacać za piłkarzy zwłaszcza którzy zawodzą w innym klubie.