- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 619 Culés
Gorące dyskusje
Verore
1
Co sądzicie o pomyśle, w którym piłkarze i kluby piłkarskie przeznaczaliby obligatoryjnie 5... » Czytaj dalej
32 odpowiedzi
Kozinho.
8
Kurka, chyba jestem jedynym Polakiem z pokolenia lat 90, który nigdy nie odpalił Gotika :v
26 odpowiedzi
Luciano99
21
Na zmianę tematu już po razu drugi mój Tybetański Mastif, który specjalnie ma tak zakryte... » Czytaj dalej
13 odpowiedzi
Media
Sonda
MVP sezonu 2025/26 FC Barcelony jest:
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 619 Culés
0
Mam do was pytanie. Czy w filmie w Harrym Potterze było pokazane jak niszczą pierścień gaunta? Nie przypominam sobie tego, a to był jeden z horkruksów. Może w filmie tego nie było pokazane? Czy może ja to przeoczyłem?
1
@Kitek1640 W filmach wieku rzeczy nie pokazano.
0
@Kitek1640 pokazane nie, chyba tylko "powiedziane", że został zniszczony.
0
@Kitek1640 Kojarze dwie sceny, tylko nie wiem, w której części (prawdopodobnie 6). Na biurku Dumbledora leżał dziennik Toma Riddle'a i obok właśnie pierścień. W innej Albus miał go na ręce, bądź zakładał na ręke. Właśnie też chyba przez niego miał "czarną" dłoń.
1
@Kitek1640 nie było pokazane tego w filmie, Dumbledore powiedział że zniszczył tego horkruksa. W filmie pokazano tylko poważne obrażenia na jego dłoni, które spowodowały, że ręka wyglądała na poczerniałą, wyschniętą i poparzoną. Prawdopodobnie, gdyby nie szybka pomoc Severusa Snape'a klątwa od razu zaatakowałaby całe ciało i doprowadziłaby do natychmiastowej śmierci Dumbledore'a.
0
@kapi000 Ok na szybko przeleciałem 6 część. Jedyna scena w jakiej zauważyłem pierścień to właśnie jak leży na biurku i za chwile Albus chowa go razem z dziennikiem Toma Riddle'a do szuflady.