La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1866 Culés

1

Jakoś mam wrażenie że Bayern po złości zatrzyma na ten rok Lewego. A w takiej sytuacji to jestem ciekaw co zrobiłby Robert

konto usunięte

2

@VegetaPolska Jeżeli zostanie a jest profesjonalistą to będzie musiał się pogodzić z tym że za rok odejdzie za darmo. Był świadomy tego że ten kontrakt sam podpisywał :)

0

@VegetaPolska Jest takie prawo że może się sam wykupić jeśli został mu rok kontraktu.W cenie tego co klub miałby mu zapłacić.https://www.google.com/amp/s/sportowefakty.wp.pl/amp/pilka-nozna/1003792/robert-lewandowski-chce-odejsc-z-bayernu-jest-pewna-furtka-z-ktorej-moze-skorzys

0

@VegetaPolska Na złość? Przesadzasz co to jest 40 za gości który tyle im nastrzela, no i chyba umknęła ci historia w BVB

@urbipl No neymar też się miał wykupywać, szkoda że nikt nie korzysta z tego martwego prawa, a dokładniej nikt z najwyższego poziomu.

0

@Gall Ale jest taka możliwość może to być jakiś argument przy negocjacjach .Na tą chwilę czytając jego wypowiedzi bliżej mu do skorzystania z tego prawa niż do zostania w klubie .Trzeba czekać bo teraz jest taka przepychanka , każdy gra o swoje.

0

@urbipl Ale wiesz że to i tak kończy się w sądzie więc nie wiadomo w którym klubie grałby lewy.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?