La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1388 Culés

1

Zmarzlik komplet punktów z Ostrowem. Swoją drogą Ostrów prawdopodobnie spadnie z zerowym dorobkiem punktowym. Ogólnie bardzo szczęśliwie oni weszli do tej ekstraklasy. Ogólnie uważam że jak sześć ekip wchodzi do fazy Play off to powinni zrobić tak:
Ostatnia drużyna bezpośredni spadek - mistrz pierwszej ligi awans
Baraż między siódmą drużyną a wicemistrzem 1 ligi
Dla takiego Grudziądza sezon zaraz się skończy.

0

@Criss18Barca Bez sensu te baraże, sporo drużyn z 1ligi nawet nie chce wchodzić do ekstra xD PO powinny być na 4miejsca i tyle.

1

@hayek No cztery miejsca tak. Zmiana bezsensowna.

0

@Criss18Barca Tak naprawde to drużyny jadą już tylko po to żeby nie trafić w Play offach na Lublin :D

0

@Bartas7VeB A tu pyk na play-offach przywracamy Emila i Lagute i Wrocław na luzie broni tytuł.

0

@Criss18Barca jak wróci ta dwójka to i Toruń z Emilem staną się faworytem.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?