- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1333 Culés
Gorące dyskusje
Faro
7
W Irlandii zamieszkihttps://x.com/i/status/2064618664423305538
29 odpowiedzi
Luciano99
63
Jeśli grubas jest mądry, to powinien powiedzieć w tym momencie:- Sory Julian, ale nas tu dymać... » Czytaj dalej
25 odpowiedzi
MesQueUnClub_87
22
Dzisiaj wjechał kebab domowy. Mięso mieszane wołowina-kurczak, sos czosnkowy i... » Czytaj dalej
10 odpowiedzi
Media
Sonda
MVP sezonu 2025/26 FC Barcelony jest:
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1333 Culés
5
Ostatni odcinek Klanu dzisiaj był przed wakacjami.
Michał się zbliża emocjonalnie do Francesci.
Kamila w ciąży.
Pawełkowi wakacje na Ibizie wybił z głowy Paweł senior. Zapisy na studia priorytetem.
9
@Criss18Barca Klanu to jeszcze na LaBambie nie było xD
1
@Emhyr Ludzie nie wiedzą co tracą. Jerzy miał więcej kochanek od Pique.
1
@Criss18Barca czy jest szansa gdzieś na necie zobaczyć wcześniejsze odcinki, bo po tym skrócie zachęciłeś do oglądania. Akurat w wakacje będzie szansa nadrobić te 4k odcinków :D
0
@Emhyr klan>hary portier
4
@Criss18Barca to i tak nie przebije mody na sukces SPOILER
jak clarka udusił wąż ale przeżył, jak taylor zginęła w wypadku samochodowym ale przeżyła oraz jak ridge spłonął w piecu ale też przeżył
2
@Criss18Barca Pamiętam pierwsze odcinki. Oglądałem je w czasach gdy grałem w Niemczech. Miałem satelitę na balkonie i odbierałem TVP Polonia :)
0
@Criss18Barca A co tam u Maćka i Bozenki
0
@Criss18Barca ale bym Bożenkę cimci rimci
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@jaras121 Maciek ma swoją preclownie a Bożenka ma już trójkę dzieci i od września wraca na pół etatu do pracy w szpitalu.
0
@AllBundy Dobrze że nie Maćka
0
@Transu96 Przecież tam wnuk bzykał dziadka który to dziadek bzykał siostrę swojej babci.