La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1147 Culés

0

Boże, wszedłem na polska stronę Chelsea.. Ale tam jest rakowisko, jeszcze sobie tam spamia i dodawaja plusy i minusy Xdd matko jedyna. Na lfc Poland też parę kwiatuszków się znajdzie ale kibice Chelsea to już totalne xd. "zawodnicy idą do Hiszpanii dla kasy" xd

0

@VegetaPolska Panie wszędzie tak jest, wszędzie, u Nas przez wzgląd na ilość kibiców i uzytkownikow na stronie wydaje mi się że jest największe rakowisko

0

@Mario96w ale tam to już wgl. Wchodzę na newsy o Słoninie czy też Rudigerze i tam wyzywają i nienawidza Real i Barcelonę. Życzą im (np. Rudigerowi) wszystkiego najgorszego, takiej kariery jaka miał Hazard np. Choć ja w Hazarda wierzę. Wierzę że da swoje

15

Kibic realu spamujacy na stronie Barcy o spamie na stronie Chelsea. Niezle combo.

0

@VegetaPolska To akurat norma u kibiców Czelsi, nie znam żadnego który by lubiał Barcę :D Ból dupy za 2009 mają

0

@JimMorrisonFCB I jeszcze kibic realu piszący o rakowisku mając na uwadze istnienie notatnika z el fujarkiem na czele xD

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?