La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1522 Culés

3

Lista jak dla Mikołaja, ale Xavi grający z najlepszymi i znający moc innych klubów dokładnie wie, że aby Barca wróciła do rywalizacji z najlepszymi, to w drużynie musi być rewolucja i konkretne wzmocnie, aby nawet z ławki miał kto wejść, a nie Martin czy Lenglet. Bez sukcesów, nie będzie większych przychodów. Mam nadzieje, że uda spełnić życzenia Xaviego.


0

@Pilka_jest_okragla Christensem Kessie i Alonso z Azpim jak najbardziej realni.

2

@Pilka_jest_okragla Tylko osmiu zawodnikow, co moze pojsc nie tak?

2

@Pilka_jest_okragla w obecnej sytuacji zakontraktowanie górnej czwórki to sukces.
Dołożenie jednego z dolnego rzędu to już święto.
Jeżeli przy okazji uda się zejść z kontraktów piłkarzy którzy nie grają, a jak wchodzą to wyglądają miernie na tle nastalatkow że szkółki będzie kolejnym powodem do radości i pozwoli nieco śmielej spojrzeć na szansę powrotu do rywalizacji w Europie w przeciągu dwóch, trzech lat.
Dla niekumatych, rywalizacji jak równy z równym, zamiast zbierania bęckow w fazie pucharowej.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?