La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 829 Culés

4

Cena 1 litr PB95 na Orlenie w centrum Warszawy to 7,97 zł. Tzn. była godzinę temu, teraz pewnie już wyższa, bo rano było kilkanaście groszy mniej xd.

Jak widać inflacja jest pod kontrolą, Glapiński z Obajtkiem czuwają, a pieniędzy będzie coraz więcej, więc niedługo wszyscy będziemy milionerami. Jarosławie, prowadź!

konto usunięte

0

@Przemek2323 Gdyby PO rządziła to fakt, byłaby po 5 zł.

4

@Przemek2323 i to są ceny bez 8% VATu...

To jest dramat ogólnie...

2

@AdamaTraore inflacja mogłaby być teraz nie to poziomie 14 proc. ale gdzieś około 6-8, jak w wielu innych krajach UE. Polityka rozdawnictwa zrobiła swoje. Nie wiem czy jakby rządziła PO byłoby inaczej, nie interesuje mnie to. Widzę jak PiS rozp....a ten kraj i mnie to wkurza.

4

@Przemek2323 Jak tam dalej pojdzie to na swieta bedzie sie jezdzilo tankowac z walizka pieniedzy (oczywiscie ci, ktorych bedzie na to stac).

3

@AdamaTraore Co wy macie z tym PO jeszcze tylko brakuje wina Tuska i będzie ok. Teraz rządzi kaczor i to on jest za to odpowiedzialny.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?