La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 524 Culés

1

Czas ogłosić 4:0 z Realem jakimś pucharem Xaviego Hernandeza albo jakimś innym trofeum La Rambli. To jest wstyd ze kibice tak wielkiego klubu tak bardzo celebrują 3 punkty w lidze pomimo tak strasznego sezonu jednocześnie negując tych którzy wygrali łatwo ligę i nie tak łatwo Ligę Mistrzów.
Barca w tym czasie przegrała Ligę Europy ze średniakiem Bundesligi, w lidze nie łapiąc nawet dystansu.
Może czas posypać głowę popiołem i powiedzieć jak jest? Negowanie Realu jako zwycięzców nic nam nie daje.

2

@Vintee "nam"
:D :D :D :D :D

0

@Vintee nic nie daje tak samo jak wieczna samokrytyka, ale po co udawać fałszywy obiektywizm i chwalić Real za występ w tej Lidze Mistrzów?

0

@Vintee leć na swoją stronkę i tam się ciesz z wygranej gratulacje

0

@Kapitan hawk Jestem kibicem Barcelony od jakichś 20 lat. To ze nie zawsze zgadzam się z narracją niektórych nie oznacza ze nie „nam”, bo nie jesteśmy tutaj żeby sobie wzajemnie słodzić.

@Gibbon_FCB nie da się osiągnąć sukcesu bez ciągłej samokrytyki. Dodatkowo jedynym w pełni obiektywnym wskaźnikiem w piłce jest wynik, reszta jest kwestią subiektywnego odbioru.

0

@Vintee to wypowiadaj się za siebie

0

@Kapitan hawk ale ja się wypowiedziałem za siebie - nie rozumiem kompletnie o co Ci chodzi…

0

@Vintee
"To jest wstyd ze kibice tak wielkiego klubu tak bardzo celebrują 3 punkty w lidze pomimo tak strasznego sezonu jednocześnie negując tych którzy wygrali łatwo ligę i nie tak łatwo Ligę Mistrzów."
- to nie jest pisanie za siebie.

« Powrót do wszystkich komentarzy