La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1258 Culés

0

umititi, trincao, pijanić, puig, braithwaite, mingueza, neto, lenglet

tych piłkarzy w pierwszej kolejności powinniśmy się pozbyć

sądze ze rpbolem może być przy pijanić, lengelt i braithwaite z resztą nie powinno być problemu

oby sie udało

0

@lucca87 A czemu uważasz że Umtiti po przedłużeniu kontraktu . Braku chęci odejścia przez kilka okienek nagle zmieni zdanie?

0

@PatrykBarca to kwestia argumentów. Jeżeli mówisz zawodnikowi że nie będzie grał i żeby spadał to on nie odjedzie jeżeli w nowym klubie zarobi mniej (po co ma odchodzić?). Ale jeżeli na odejściu nie będzie stratny i może sobie podpisać umowę z nowym klubem - to zmienia postać rzeczy.

0

@Azi Nie ma klubu który mu zagwarantuje taka pensje jak w Barcelonie. Zawsze będzie stratny . Nie mial też kiedy się pokazać. Bo obydwa mecze w których zagrał w tym sezonie dobrej opinii mi nie wystawiają ;)

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?