La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1405 Culés

0

Sytuacja z Lewym przypomina mi Fax Messiego, który chciał odejść jeszcze za rządów Bartomeu. Oboje osiągnęli ze swoimi klubami bardzo dużo i w obydwu przypadkach kluby nie chcą pozwolić im odejść. W przypadku Messiego byłem za tym żeby klub pozwolił mu odejść jeśli tego chce, bo dał bardzo dużo i powinno się z taką ikoną Barcy normalnie dogadać. Z Lewandowskim mam takie same zdanie. Został mu rok kontraktu i wiele osób mówi, że podpisał to powinien go wypełnić do końca, jednak zawsze są różne czynniki. Ma fajną ofertę z Barcy na 2-3 lata, a nie wiadomo czy za rok jakiś topowy klub będzie go jeszcze chciał, więc dla niego to jest super opcja. Jest ich legendą, bardzo pomógł klubowi swoją marką, swoim profesjonalnym podejściem, więc powinni się z nim jakoś porozumieć.

2

@Mow_mi_Douglas Po co tak daleko szukać. Lewy przerabiał już dokładnie to samo odchodząc z Borussii do Bayernu.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?