La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1477 Culés

30

Aha, czyli jak Messi musiał odejść bo La Liga nie chciała być elastyczna w kwestii limitów płacowych to było "no trudno ¯\_(ツ)_/¯", ale jak do Realu nie przyszedł zawodnik to hurrr durr do sądu, ja tak tego nie zostawię!! Niezły Tebas... taki trochę pro madrycki

Komentarz usunięty

3

@Jakchcesz Tebas to zadeklarowany kibic Realu i klaun. Chuj wie co on robi na tym stanowisku

1

@Jakchcesz czekaj, przeciwstawiał się przekraczaniu limitów przez Barcelonę. Teraz składa skargę na PSG, z tego samego powodu. Gdzie tu brak logiki? Real ma bardzo stabilną sytuację finansową, w dodatku schodzi kontrakt Bale'a

0

@Pressinho ja nie mówię że tu brak logiki tylko że jest stronniczy. Po za tym czemu tak mocno się nie wzburzył jak Leo przeszedł do PSG które przecież też miało przekroczony limit płacowy? Wtedy cisza a teraz przy przedłużeniu kontraktu z jednym zawodnikiem (który miał możliwość iść do Ralu) naaaaagle się tym tematem zainteresował hmmmmm

0

@Jakchcesz wzburzał się, ale nie mógł nic zrobić bo Barca miała ten sam problem i nie mógł się na to powołać. Wcześniej chciał odmówić przyjęcia klauzuli za Neymara.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?