La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1266 Culés

1

Semeniuk po sezonie opuszcza Zaksę i przenosi się do Perugii, wielka szkoda, ale juz rok temu miał odejść. Oby Zaksa dała radę go jakoś zastąpić, a i sam Semeniuk potwierdził swoją klasę we Włoszech

0

@FCB24 o semena we Włoszech jestem dziwnie spokojny, skoro bednorz był tam super zawodnikiem 2 lata temu to dwie klasy lepszy semen tym bardziej będzie i znacznie poprawi przyjęcie Perugi a i swoje w ataku da. Co do zaksy to ciężko będą mieli go zastąpić według mnie w Plus lidze tylko fornal byłby w stanie to zrobić ale są wieści że przyjdzie ktoś z Włoch. Chciałbym w zaksie zobaczyć Szymańskiego ale to chyba jeszcze za wcześnie o sezon. Sztab zaksy na pewno już ma kogoś zaklepanego bo to bardzo sprawnie i mądrze działający team.

0

@Xxxbarca4ever może właśnie Bednorz o ile temu znudzi się gra w Rosji. Też jestem niemal pewny, że Semeniuk sobie tam poradzi

0

@FCB24 Bartosz odszedł z Zenitu prawdopodobnie teraz Chiny, Kamila ma zastąpić Artur Szalpuk

1

@adi7adi8 szalpuk zostaje w Warszawie z zastąpieniem semena w zaksie to zwykła plotka @FCB24 a co do bednorza to miał kontrakt we Włoszech na ten sezon ale to zerwał kosztem gry w Chinach

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?