La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1464 Culés

4

Sporo osób narzeka na goszczących u nas Ukraińców, a tymczasem u mnie w okolicy inni nasi "goście" tym razem z USA dzisiaj przejechali sobie kolumną wojskową ciężkich pojazdów po zabytkowym moście obrotowym, na którym jest ograniczenie masy pojazdu do 2,5 t. Sprawa wzbudziła spory odzew w lokalnej społeczności, ale artykuł opisujący to zdarzenie już usunięto, więc źródła w mediach wam niestety nie podrzucę.

konto usunięte

0

@maroon Wolne media !! :)

konto usunięte

0

@maroon nie od dziś wiadomo, że wojskowi z USA mogą w Polsce robić co im się żywnie podoba. Jak popełnią przestępstwo to jedyne co im się stanie to to, że ich odeślą do kraju, albo przeniosą w inny rejon świata.

1

Giżycko ?

1

@aldewir Tak jest.

0

@maroon szkoda mostu

1

@aldewir Zapewne to przetrwa, ale jednak należałoby wytłumaczyć czy ktoś wydał na to pozwolenie, czy też była to "samowola", a nie zamiatać sprawę pod dywan.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?