La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1403 Culés

0

Szkoda, że to skończyło się w taki sposób... do momentu kontuzji świetna walka. Pierwsza runda dla Jana, druga dla Serba, w trzej Janek znowu zaczynał się rozkręcać.

Brzydka kontuzja do której przyczynił się też Jano, który obił niemiłosiernie lewą nogę Rakicia, przez co ten zaczął przeciążać postawną i poszło kolanko.

Teraz czekamy na czerwiec i walke Jiriego z Gloverem, żeby poznać przeciwnika Janka w walce o pas, która powinien dostać pod koniec tego roku.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?