La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1434 Culés

0

Norman czy Szeliga?

3

@Encore Tylko Stormin, won z tym farmazonem

0

@HighestInTheRoom Z drugiej strony, Norman taki sam farmazon, jak nie wiekszy

0

@skubi99 Otóż nie scooby.

0

@HighestInTheRoom Jedna akcja jest, o ktorej w sumie mało kto slyszal, po ktorej przestałem lubić Normana

0

@skubi99 Przybliżysz o co chodzi, bo z tego co go zawsze oglądałem to od czasu dołączenia do Fame'u Norman nic nie odwalił.

0

@HighestInTheRoom Po jego ostatniej walce w KSW z Gamerem, ludzie zapłacili mu za komplety strojów z jego logiem, w których się wchodzi do walki. Tam jakos kilkadziesiat osób przelało mu hajs, a kompletów strojów nie zobaczyli, Norman wstawiał na story na IG, że przyjdzie z opóźnieniem, koniec końców nikt nic nie dostał, a kasy ludziom nie zwrócił.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?