La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1679 Culés

3

Polska otrzyma pieniądze z funduszu odbudowy- ogłasza TVP w głównym wydaniu Dziennika. Znowu trzeba będzie zmieniać narrację,bo przecież te pieniądze jeszcze niedawno nie były nam potrzebne a blokował j Tusk.
I mieszają emerytom w tych łbach.

1

@Przemek2323 już od roku rzekomo te pieniadze mamy dostać

0

@Przemek2323 masz coś do emerytów ?

0

@wlodek54 jest to problem dla Państwa jeżeli grupa społeczna która nie jest już ani w wieku reprodukcyjnym, ani w wieku pracowniczym, jest traktowana jak najważniejsza. Tak się nie buduje bogactwa

0

@barcelonaLM zobaczymy czy Ty po 40 paru latach pracy bedziesz miał emeryture koło 3 tys , nie wina emerytów ze Panstwo Polskie ich przez tyle lat dymało .

0

@wlodek54 nie będę miał i nawet na to nie liczę. Obecny system emerytalny jest skazany na upadek

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?