La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1311 Culés

1



Ciekawe co wymyślą :)

3

@DonMatteo901 zapewne nic mądrego nie wymyślą, żenująca postawa władz stolicy.

1

@Odcinkowy Żenująca to jest od lat postawa polskiego kibolstwa, bo bez "rac nie ma widowiska".
Inna sprawa, to to, że Kulesza teraz pyszczy a kilka lat temu dokładnie z tego samego powodu nie wpuścił na mecz w Białymstoku kibiców Legii. Tylko wtedy to był wymysł zarządu Jagi a nie straży pożarnej.

1

@mkord Szkoda, że na Legi te same władze z miasta nie mają problemu.

0

@DonMatteo901 Władze miasta dostały opinię PSP ws. bezpieczeństwa i się do niej zastosowały. SKO odrzuciło odwołanie PZPZNu. Ktoś miał się podłożyć i wydać zgodę na wniesienie sektorówek wbrew temu? Czyja byłaby odpowiedzialność?
Jeżeli chodzi o Legię to widocznie tam straż nie ma zastrzeżeń w kwestii bezpieczeństwa ppoż. Nordowy to niestety bubel pod wieloma względami.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?