La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 2445 Culés

0

Neto, Mingueza, Araujo, Garcia, Alba, Gavi, De Jong, Puig, Adama, Luk, Aubameyang
Taki składzik poproszę na Celtę :)

4

@Wossi61FCB a co my już mamy gwarantowane 2 miejsce że mamy grać rezerwami?

1

@MrShakira To jaki byś widział skład? Drugie miejsce nie jest jeszcze pewne, ale nie możemy grać cały czas ta samą jedenastka. Obstawiam, że w porównaniu z moim składem będą tylko 2 zmiany (Alves za Mingueze i Dembele lub Ferran ale bardziej ten pierwszy za Luka) także na pierwszy rzut oka wydawać się może, że to głębokie rezerwy, ale jakby się przyjrzeć sytuacji dokładniej to za dużego pola do manewru nie mamy.
Ter Stegen- chory
Alves- gra często, a wiek już nie ten, przyda mu się odpoczynek
Pique- kontuzja
Busquets- zawieszenie
Pedri- kontuzja
Nico- kontuzja
Dembele i Ferran grają non stop, więc też niech odpoczną, zwłaszcza że Adama po miesiącu słabej gry dzisiaj zagrał naprawdę dobrze, a Luk jak to Luk, zawsze cos ukłuje :)

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?