- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1808 Culés
Gorące dyskusje
TR3YWAY
5
Lewy widzę znowu porażka w USA. No tak, jak nie będzie miał serwisu Yamala, Raphy czy Pedriego... » Czytaj dalej
39 odpowiedzi
Jakchcesz
12
Kto wygra: Mourinho ze składem za 1,5 miliarda czy Hansi Flick który do roboty przyjeżdża... » Czytaj dalej
20 odpowiedzi
martusiaaaa
0
macie tak czasami że wstajecie i wiecie że to będzie zły dzień ?
10 odpowiedzi
Media
Sonda
Kto powinien wygrać Złotą Piłkę 2026?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1808 Culés
0
Ciekawe co zrobią kibice Wisły Kraków jeśli rzeczywiście spadnie. Raz już byli na treningu w odwiedzinach i wręcz nakazali by ekstraklasa została na Reymonta.
0
@Nazio87 Jarek zrobi zrzutek na I ligę, że idą po awans i ci dadzą. Gość jak wchodził to im sponsorów z Kataru obiecywał, oni o LM pisali, a tu jedyne co przez lata zrobił to walki o utrzymanie i żebrozbiórki. Plus oczywiście do maksa wykorzystał sytuacje, żeby się wypromować.
0
@Nazio87 Właśnie przez tych "kibiców" wcale nie żal Wisły.
0
@Nazio87 Niby kiedy byli?
0
@Nazio87 kibice Wisły doprowadziły ten klub do ruiny więc śmieszne jest, że chodzą do piłkarzy aby ich pouczać.