La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1731 Culés

0

Unia chce nałożyć embargo na ropę. Inflacja jeszcze bardziej wybije w kosmos.

6

@Xwowrak Gdyby rząd potrafił w finanse to by nie była tak wysoka a Rosji nie wolno odpuszczać.

0

@Xwowrak ważniejsze jest w tej chwili osłabienie Rosji .Za inflację możesz winić pis mogli nie sabotować fotovoltaiki i zrobić sieci , nie sabotować wiatraki zrobić elektrownie atomową powiększyć gazoport w Świnoujściu do maksymalnych rozmiarów a rządzą 7 lat a tego nie zrobili.Mogli kasy nie wydawać w takich ilościach na tvp.Mogli nie skupiać się w oierszych latach na spieprzenia instytucji państwowych i oraworzadności a na przebudowaniu polski.Blokują ogromną kasę z UE gdzievpowinny być inwestycje.Płacimy ogromne kary co dnia za praworządność.Też z tego powodu jest brak inwestycji uciekła nam tesla czy fabryka półprzewodników.Bo przez dyskusje w parlamencie europejskim już każdy wie że pis to pełzająca autokracja.A widać było co dzieje się z inwestycjami w Rosji.Oczywiście wojna , pandemia miały wpływ ale można było w tym okresie zachować się dużo lepiej.Oczywiście polityka konsumpcyjna to też inflacja i całościowo następuje zapłata za tą politykę plus oczywiście spóźnione decyzję glapy.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?