La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1172 Culés

konto usunięte

0

Jakie plany na weekend? Ja będę kosił trawę.

konto usunięte

2

@Kurkmen jadę do Wrocławia na komunię Siostrzeńca

konto usunięte

0

@Rust_Cohle ile w kopertę wkładasz?

konto usunięte

2

@Kurkmen Przygotowania na ostatni etap szkoły

konto usunięte

1

@Kurkmen chyba 500ziko.
Jeśli Byłbym chrzestnym to dałbym pewnie o wiele więcej.

konto usunięte

2

@Rust_Cohle no to i tak sporo.

konto usunięte

0

@Kurkmen
Będziesz kosił gdzieś w okolicach Częstochowy?
Mam całą działkę do skoszenia

1

@Kurkmen Ja kosilem przedwczoraj, idealnie przed deszczem :)

konto usunięte

0

@Rust_Cohle chciałbym teraz mieć komunie. Nie to co kiedyś, 100 w kopertę i elo. Teraz bez 500 zł nie wchodź ;)

konto usunięte

1

@Rust_Cohle Kurde, ja daję 300 zł bratanicy. Trochę wstyd z mojej strony.

konto usunięte

1

@bartas97 mazowieckie, kompletnie ten rejon. Dajesz 2tys i wjeżdżam.

konto usunięte

0

@tristan87 żaden wstyd, mógłbyś nic nie dać. ;)

konto usunięte

6

@tristan87 dlaczego wstyd. Dajesz tyle ile uważasz za słuszne lub na ile możesz sobie pozwolić

Chcesz to dam Ci pewniaczka na podwojenie xD

konto usunięte

0

@JimMorrisonFCB no ja mam nadzieję, że przed deszczem się wyrobię.

1

@Kurkmen Grill plus nauka na maturkę z WOSu

konto usunięte

2

@tristan87 daj jej kamień z napisem love. Fajna pamiątka

konto usunięte

1

@Rust_Cohle Dawaj.

konto usunięte

0

@Kgorecki2500 to lepiej grilla odłóż, a więcej czasu poświęć na przygotowania.

konto usunięte

0

@Kurkmen co za różnica czy byś dostał 100 czy 500 jak i tak na oczy tej kasy byś nie widział hehe

konto usunięte

0

@Kgorecki2500
Jak się czujesz przygotowany? Ja 5 lat temu napisałem na 54% chyba, potem patrzę na świadectwo i 92% napisało gorzej xd Jakoś tak

konto usunięte

1

@Rust_Cohle to fakt. Zebrałem podobno 800 zł i nic z tego mi nie zostało, a rower nadal mam ;)

konto usunięte

1

@Kurkmen No trudno żeby Ci się w rok rower zepsuł... :D

1

@bartas97 Chciałbym napisać tak na 60% + ale myślę, że ponad 50% będzie.

konto usunięte

1

@Rust_Cohle Panie chciałbym być takim młodzieniaszkiem. Niestety, ale 27 lat na karku już jest :(

konto usunięte

1

@Kurkmen Ja o 2lata starszy.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?