La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1385 Culés

konto usunięte

0

Jak w tym kraju ma być dobrze? Aby wymigać się od odpowiedzialności, tzn. jak popełnisz przestępstwo wystarczy mieć kasę, albo układy, albo rodzinkę w sądzie, albo w partiach rządzących. Przyklad Kozidrak jest jednym z wielu, a np. u mnie na wiosce jeden rolnik okradał innych jak odbierał od nich ciężarówkami mleko i co mu zrobili? Dali 100k kary i zawiasy, mimo że robił to przez 5 lat. Nie będzie dobrze jak takie rzeczy się dzieją.

0

@Kurkmen Kozidarak dostała kara w ramach ustawowego zagrożenia,to do ustawodawcy zależy mieć pretensje,że ustanowił takie a nie inne kary za dane przestępstwa
Ale oczywiście zgadzam się,że w tym przypadku kara była trochę łagodna,że tak to ujmę...

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Czy Barcelona powinna sprzedać Ferrana Torresa?