La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1507 Culés

0

Nie zrozumiem Rodrygo jeśli w przyszłym sezonie dalej będzie chciał grzać ławkę.

3

@Pogba ja zrozumiem. Za rok Benzema będzie miał 36 lat. ZAKŁADAJĄC, że Mbappé przejdzie do Realu latem 2022 roku, w sezonie 23/24 będzie grał na środku ataku, z lewej Vinicius a z prawej Rodrygo.
Chłopak skończył ledwo 21 lat, topowy klub jeszcze nie weźmie go jako pierwszą opcję na lewe skrzydło (jego naturalna pozycja), a odejście do klubu na poziomie Tottenhamu, Romy czy Arsenalu oznacza dla niego 5 lat kontraktu bez sukcesów.
Ma obok siebie Viniciusa, żywy przykład na to, że gdy pracujesz i cierpliwie czekasz, dostaniesz a później także wykorzystasz szansę, to wszystko się odpłaci.

0

@Pogba Vinicius też grzał ławę, a teraz jest gwiazdą w Realu.

0

@LosBlankos bardziej myślałem o wypożyczeniu niż odejściu definitywnym, wątpię, że on będzie chciał odejść bo nie widzę w nim jakiegoś wielkiego gwiazdora a bardziej osobę pracującą na drużynę

1

@Pogba ponad 2 tys. minut zagranych w tym sezonie, to nie jest jakiś słaby wynik
Dla porównania taki Depay zagrał ogólnie jakieś 150' więcej

0

@Pogba te wypożyczanie graczy w Realu to najgorsze co może być dla piłkarza. Nie jestem w stanie przypomnieć sobie żadnego gracza, który po wypożyczeniu z Realu wrócił do klubu i był kim więcej niż zapchajdziurą czy pierwszym do transferu.
Ostatnim takim był Casemiro, który po roku w pierwszej drużynie w sezonie 13/14 spędził rok rok w Porto, a Real sprowadził Lucasa Silvę na jego pozycję XD

0

@LosBlankos Carvajal chyba jeszcze

0

@Sztosik Dani był sprzedany do Bayeru prosto z Castilli w 2012 za 5 mln i po sezonie odkupiony za 6.5 mln, więc technicznie nigdy nie został wypożyczony

« Powrót do wszystkich komentarzy