La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1314 Culés

35

Niby strona Barcelony a można czuć się tutaj jak na Camp Nou w rewanżu z Frankfurtem. W momencie gdy powinniśmy mieć tu żałobę wypełzło stado kibiców Realu i trwa celebracja w najlepsze.

0

@Gibbon_FCB Niestety pora jest jaka jest i dzieciaki sie bawio

3

@Gibbon_FCB wina El Jarka. Notatnik to takie dno że białej szarańczy jest tu coraz więcej

2

@Gibbon_FCB Wystarczy nie pisać głupot, nie dawać po sobie poznać braku kultury oraz zazdrości, to nie beda mieli po co tu wchodzić :D

3

@Gibbon_FCB nawet w tej dyskusji jeden się załapał :D no i pod Twoją dyskusją też można wyłapać kilku. Niestety, tolerowanie podszywek i HD tak się kończy

1

@barcelonaLM A jednak podczas meczu grubo ponad 3k komentarzy jednak napisano.

0

@Gibbon_FCB Akurat bardzo logiczne z dwóch powodów. 1 - Kibice Realu wbijają tu, bo wasze komentarze zasilane kompleksem Realu po golu Mahreza i ból d00py po remontadzie to kopalnia beki. Natomiast 2 - Admini mają dużo z fanów na camp nou. Wolą żeby przeciwnicy czuli się jak u siebie, aby tylko hajs się zgadzał. W tym przypadku z reklam, nie odsprzedanych biletów.

« Powrót do wszystkich komentarzy