La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 526 Culés

5

Dolegliwości Gerarda Piqué pogłębiły się. Może on zostać wyłączony z gry do końca sezonu.

- @FCBRAC1



Jeśli Barça nie będzie mogła podpisać kontraktu z Robertem Lewandowskim, Memphis Depay prawdopodobnie zostanie. Xavi uważa, że on i Ferran pokryliby pozycję lewego skrzydła, a Ansu oraz Aubameyang byliby napastnikami.

- @fansjavimiguel



@Coutinho007 @MrPGG @leviOsa @Adi123456789

1

@Lionel_Messi10 Szykuje sie paka jak z tego sezonu. Wielka rewolucja może okazać się ....

0

@Lionel_Messi10 No to piękniutko zmierzamy do typowej Barcy, gdzie upycha się zawodników na nie do końca właściwe pozycje.
Ansu moim zdaniem szybko wróci na skrzydło, Ferran na ławkę, a Auba zostanie na 9.

0

@Lionel_Messi10 Czyli Depay zostanie po to by znów nic nie grać i odejść za darmo następnego lata. Na napadzie Auba, który będzie grał w kratkę i Fati, który... no... może będzie grał czasami. Jeszcze prawdopodobnie odejdą Traore i Luuk De Jong. Niby taka rewolucja, a wyjdzie jak zawsze i znów zaczniemy grać Ezzalzoulim

0

@Antimadridista_WR Memphis na LS schodzący do środka gra kozak, on już dawno powinien tak grac, nie wiem czemu go tam nie ustawiali, tylko pchali go na 9tke którą nie jest i nigdy nie był.

1

@Lionel_Messi10 o ile Depay powinien dostać jeszcze szansę tak no potrzeba wzmocnień bo Ansu tez niewiadoma, ja mam nadzieję że Pique trochę się ustabilizuje zdrowie bo bez niego nasza obrona wygląda miernie

1

@FCBMati10 trzech zawodnikow do obrony ma przyjść, czyli SO, LO i PO z tego co czytałem. :)

1

@Lionel_Messi10 prawy obrońca to powiedzmy przy pozostaniu Desta, Alvesa i Roberto to jeszcze zbędny moim zdaniem, reszta jak najbardziej bo nie jestem przekonany co do Christensena a trzeba sie jeszcze pozbyć mistrzów defensywy jak Lenglet i Umtiti

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?