La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1002 Culés

2

Ziomeczki szorujące 20 minut auto swoją gąbką na bezdotykowej powinni iść prosto do piekła.

2

@kuz Mam, w sumie miałem kumpla, który potrafił myć auto co dwa dni, szorować felgi, odkurzać itp. zawsze jak miała przyjść wiosna to do mnie pisał, żeby się umówić na "generalne przedwiosenne sprzątanie". Nie miał dziewczyny, potrafił wyjechać na miasto, pokręcić się, wrócić do domu do garażu i jeszcze siedzieć sam parę godzin słuchając muzykęli i sączyć jedno piwo. Dodam że, to był jakiś starszy opel, ale nie powiem zadbany. Niektórzy mają w bani...

0

@Xwowrak W garażu to ja nie zabraniam, moze caly dzien szorowac. Ale na myjni gdzie jest kolejka na 6 aut to przesada, a ten dopieszcza sobie felgi bez zegara.

1

@kuz W sumie to gościa podziwiam ja już ponad miesiąc zbieram się za wysprzątanie samochodu w środku a jak się teraz w środę przyjrzałem to piachu mam tyle że dzieci spokojnie mogłyby babki klepać xD

0

@Xwowrak Jeśli to było jego pierwsze auto to jeszcze zrozumiałe ale jak z tego nie wyrósł, to już rzadko spotykane hobby.

« Powrót do wszystkich komentarzy