La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1511 Culés

17

Jeszcze co do sprawy Deppa. Nie zdziwię się jeśli jej nie wygra. Natomiast wydaje mi się, że Deppowi nie o to chodzi. Wygrana byłaby tylko wisienką na torcie. Natomiast każdy zobaczył, że to on był ofiarą przemocy domowej. Liczne nagrania, zdjęcia, zeznania, opinie psychologów. Wszystko na jego korzyść. Ma ogromne wsparcie wśród ludzi i jego opinia została poniekąd oczyszczona. Oby przemysl filmowy przyznał się do błędu. A że ćpa i pije? Zapewne na palcach jednej ręki można by policzyć aktorów i aktorki, którzy tego nie robią. Smutny jest tylko fakt, że Hollywood ani sponsorzy nie wyciągają żadnych konsekwencji wobec Heard, ale może i na to przyjdzie czas. Mam nadzieję, że Disney dostanie mocno po dupie wypuszczając Piratów bez Deppa, tak jak po dupie dostały Fantastyczne Zwierzęta.

Przypomniała mi się zabawna sytuacja z przesłuchania. Oficerowi policji zadano pytanie, czy kojarzy nazwisko Amber Heard, na co on odpowiedział, że nie wie kto to, ani nie jest zaznajomiony z żadnym jej dziełem :D @Foro @DonMajkeL @tomek8756

1

@PatrychoO Ja ją znam tylko z jednego filmu. Gdzie dawała Kevinowi Costnerowi leki na raka a on dla niej wykonywał zlecenia. Ona aktorsko nawet nie stała przy Deppie.

4

@daniel32778 Depp jest genialnym aktorem, mało kto ma do niego podjazd :P w Piratach wybitna rola

0

@PatrychoO Byłeś na Fantastycznych Zwierzętach? Jeśli tak, to jak oceniasz? Zamierzam się wybrać i zastanawiam się czy warto.

1

@Barcanajlepszyteam byłem. Bardzo przeciętny film. Już zapomniałem, co tam się działo. Nie czuć tej magii, klimatu i stawki jaką czuło się w serii o Potterze. Jeśli masz jakieś inne opcje, to bym się nad nimi zastanowił. Parę fajnych akcentów i to tyle.

konto usunięte

2

@PatrychoO Ja sobie tylko fragmenty obejrzałem, ale najbardziej zaskoczyła Mnie niekompetencja prawników. Ok, może mieć słaby materiał dowodowy, ale oni często podchodzili do przesłuchań bardzo słabo przygotowani, jak choćby w przypadku dr Curry, gdzie co chwila musiała ich poprawiać. Żenada.

0

@Persyfl oj tak, pani Curry porobiła ich tam jak chciała. Jedyne co im zostało to pytania typu, czy była na obiedzie z Deppem

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?