La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1412 Culés

8

Gerard Badia:

Każdy chce zarabiać więcej i ja to też rozumiem. Tylko troszkę mi szkoda, gdy piłkarz akceptuje ofertę z innego klubu, która jest tylko odrobinę lepsza od obecnej, która nie zmienia jego życia.

Dzisiaj zawodnicy bardzo szybko się męczą jednym otoczeniem, ciągle chcą zmiany. I zawsze na pierwszym miejscu są dla nich pieniądze, a piłka nożna na drugim. To mnie boli. Ja też gram dla pieniędzy, ale dzisiejszy futbol za bardzo się wokół nich kręci.

Wolałem stare czasy np Totti miał oferty z Realu Madryt i jestem pewien, że mógł zarabiać trzy razy więcej niż w Romie. Ale wiedział, że pieniądze, które dostaje w Romie, spokojnie mu wystarczą. Oczywiście zawsze mógł mieć więcej, ale wolał zostać tam, gdzie ludzie go kochali.

(twitter)

0

@Hubsao nihil novy...


« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?