- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 2261 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
4
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
82 odpowiedzi
doc
7
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
21 odpowiedzi
CLS63AMG
27
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
30 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 2261 Culés
3
Barca Koemana:
Sociedad - 4-2 wygrana CN
Bilbao - 1-1, wyjazd
Granada - 1-1, CN
Cadiz - 0-0, wyjazd
Levante - 3-0 wygrana, CN
Atletico - 0-2 przegrana, wyjazd
Valencia - 3-1 wygrana, CN
Real Madryt - 1-2 przegrana, CN
Rayo - 0-1 przegrana, wyjazd
Bilans: 3W, 3R, 3P, łącznie 12 punktów na 27.
Bilans bramkowy: 13-9
Czyste konta: 2
Barca Xaviego:
Sociedad - 1-0 wygrana, wyjazd
Bilbao - 4-0 wygrana, CN
Granada - 1-1, wyjazd
Cadiz - 0-1 przegrana, CN
Levante - 3-2 wygrana, wyjazd
Atletico - 4-2 wygrana, CN
Valencia - 4-2 wygrana, wyjazd
Real Madryt - 4-0 wygrana, wyjazd
Rayo - 0-1 przegrana, CN
Bilans: 6W, 1R, 2P, łącznie 19 punktów na 27.
Bilans bramkowy: 21-9
Czyste konta: 3
Pozostał jeszcze mecz z Getafe, ale nawet bez tego Xavi wyciągnął w tych meczach więcej punktów, niż Koeman, któremu można doliczyć jeszcze Getafe.
0
@Rewolucja123 przegrał 3 mecze z rzędu . To będzie rzutować na tym jak jest oceniany . Według mnie po tym co zastał w klubie zdecydowanie sezon na plus.
0
@Barca1922 Ja oczekiwałem jedynie TOP4 i tego nie zmienią jakiekolwiek transfery w zimie.
0
@Rewolucja123 dokładnie . Jak przychodził to nawet na to nie liczyłem . Poskladal coś z niczego. Ja jestem pozytywnie zaskoczony mimo słabej formy teraz.
1
@Rewolucja123 najlepsze w tym sezonie jest to, ze z takimi tuzami jak Cadiz, Rayo i Granada stracilismy 15 pkt, ktore tracimy do Realu.
0
@Kondzix to samo chciałem napisać. Takie wpadki nie mogą się nam trafiać. Chociaż nie wiem czy można to nazwać wpadką. To już praktycznie seria.