La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1232 Culés

1

Wolę 5 meczów słabych i 10 bardzo dobrych, które dają konkrety jak trofea, nadzieję na przyszłość itp
Niż wypracowanie tylu meczów bez porażki, żeby potem przegrać jedyne okazje na ratunek sezonu jednym meczem.

Trochę to śmieszne, że bardziej będzie cieszyć odpadniecie Realu z City niż ew. wygrana wszystkich pozostalych meczow przez Barcę :)

0

@okiemtypera_lucaxx95 A jak Barca wypadnie z TOP 4 i będzie mocna wyprzedaż to tez będziesz się jarał RM który odpada z LM w półfinale notabene?

0

@tbas jeśli TOP4 ma dać to, że za rok odpadamy w 1/8 po 4-0 np. zJuventusem, to tak - lepiej budujmy klub prawie od zera niż łudźmy się tak jak od kilku lat, że będzie lepiej, a potem pogłębiajmy nasz tytuł frajerów roku.

0

@okiemtypera_lucaxx95 Ty rozumiesz ze dla nas po za LM to bankructwo?

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?