La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1617 Culés

0

Jeszcze odnośnie tych biletów. Słuchałem teraz na kanale sportowym Orłowskiego, co by się zgadzało ze statystykami jakie tu wcześniej były przedstawiane, że poza karnetami tak czy siak to klub zdecydował ze wrzuca do ogólnej sprzedaży dla kibiców eintrachtu żeby zarobić kasę. Także oczywisice Lapcio teraz mówi że się przyjrzy temu, że będzie śledztwo i konsekwencje, natomiast to poniekąd też zagrywka PRowa, bo de facto ktoś w klubie zdecydował ze ok kibiców Barcy bilety wykupiło tylko ponad 30tys fanów (łącznie z karnetami socios), więc podbijamy ceny i wrzucamy sprzedawać je Eintrachtowi żeby zarobić. Czy to miało znaczeni, no skoro przegraliśmy i się o tym mówi to może tak, ale z drugiej strony czy przy pustych trybunach byśmy wygrali? Nie wiem. Prawda taka, że w Barcelonie ludzie olali przychodzenie na ligę Europy równo.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?