La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1957 Culés

#Tiki-taka

Barcelona nie rozważa zatrzymania Luuka de Jonga na następny sezon. [Sport]

9

Tak naprawdę to Luuk po wczorajszym meczu uznał, że Barcelona to za słaby klub, żeby Bóg Futboollu w nim grał.

49

jak dla mnie kolejna kompromitacja, gość jest odpowiedzią na problemy w grze z autobusami, jak wchodzi to nie zawodzi, no ale nie, przecież nie ma DNA Barcy, więc odpada, na miejscu Barcy gdyby tylko Luuk zgodził się na pozycję rezerwowego i miałby niewysoki kontrakt to zrobiłbym wszystko żeby został

1

@zaiks W punkt (15 znaków).

2

Źródło Sport i sprawa jasna

1

@zaiks pięknie napisane

1

@zaiks kolejna Twoja kompromitacja, De Jong to nadal zawodnik Sevilli czyli żeby go zatrzymać musielibyśmy go kupić, myślisz że Sevilla za darmo oddałaby nam zawodnika który się u nas sprawdzą czy chciała by wykorzystać sytuację i na nim zarobić?

3

@Marcin91fcb chłopie, to jedno zdanie, więc nie wymaga nie wiadomo jakiej analizy, "Barcelona nie rozważa", kupic, wypożyczyć nieważne, nie ma tu nic o kasie, o przedłożonej ofercie itp, nie rozważa czyli nie bierze pod uwagę

0

@wolny99991 oby tak było z perspetywy kibica Barcy

0

@Marcin91fcb p.s. kolejna moja? to jakie były wcześniejsze?

0

@zaiks chłopie, już wcześniej pojawiła się informacja ze Sevilla chce wykorzystać Dobrą postawę De jonga i postara się na nim zarobić, łącząc te dwie informacje łatwo dojść do tego że rezygnujemy z niego bo nie chcemy za niego płacić.

0

@Marcin91fcb tak była taka informacja, i w tej samej informacji było wskazane,że Barca by zostawiła go na dotychczasowych warunkach, bo inne cele są ważniejsze, mijają dwa dni i co? i już Barca wie, że Sevilla nie będzie chciała go wypożyczyć na tych samych warunkach lub sprzedać w dostępnej cenie? myślisz że Sevilla to ile dostanie za rezerwowego, ciekawe wnioski wyciągasz, patrząc na Waszą sytuację, to pozostawienie Luuka powinno być jednym z priorytetów

0

@zaiks Nie znasz planów kadrowych na przyszły sezon i jaki plan na drużynę mają ludzie odpowiedzialni za to i oceniać ruchy kadrowe będzie można dopiero w przyszłym sezonie, brak zostawienia De jonga co najwyżej będzie można nazwać błędem a nie kompromitacja, kompromitacja nazwać można co najwyżej nasz wczorajszy występ i sytuację z biletami albo występ Realu w meczu z Barceloną.

1

@zaiks Informacje sportu bralbym z przymrozeniem oka.

1

@zaiks dokładnie Luk poza tym chce zostać to gdzie go mogą sprzedać? Bez jego zgody, najwyżej zostawić u siebie do końca jego kontraktu.

3

@zaiks ach, nie bulwersuj się. Nikt nic nie wie tak naprawdę. 5 dni temu, było dokładnie "Barca chce zatrzymać Luuka De Jonga".
Nie sądzę, że po meczu w którym zagrał 10 minut i akurat nie strzelił gola w końcówce na 3:3 ktoś nagle zmienił zdanie.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Czy z perspektywy czasu decyzja o sprzedaży Depaya była słuszna?