La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1111 Culés

2

Dlaczego niektórzy tuta twierdzą że wczorajszy mecz to była kompromitacja, nie nazwał bym tego tak owszem graliśmy słabo ale pamiętajcie że to jest dla wielu z tych chłopaków pierwszy może drugi sezon w europejskich pucharach Xavi jest z nami od kilku miesięcy i jeszcze sporo pracy przed nim fakt po El Clasico apetyty urosły ale pamiętam podobnie skończył się pierwszy sezon Rijkarda jak było potem pamiętamy

1

@Cwaniak4 No wcale kompromita nie jest dostać w dupe 0:3 od ósmej drużyny bundesligi,w dodatku u siebie i dopiero w końcówce się obudzić xd chyba zobaczyli trappa w bramce i myśleli że znowu będzie remontada ale nie było Neymara i Aytekina

Komentarz usunięty przez użytkownika

Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.3.

0

@POLAK12345 Jest dużo innych klubów, którym możesz kibicować. Jeśli ten klub już cie nie satysfakcjonuje to po być częścią tego memu. Wczoraj zresztą już napisałeś, że nie "oglądasz więcej meczów tego klubu", a teraz piszesz o cyrku Socio? heh dobre

konto usunięte

0

@Cwaniak4 Do piłkarzy nic nie mam, ale że Xavi nie wyciągnął żadnych wniosków ani z poprzedniego meczu, ani z Levante, to już mocno go obciąża.

1

@Cwaniak4 Ja to już stary byk jestem i trochę mniej mnie ponosi ale jeśli mogę stanąć nieco w obronie tych nerwowych komentarzy. Jest dużo frustracji i emocji. Rozumiem to. Przede wszystkim wszyscy są mocno zawiedzeni. Głowa do góry. Będzie dobrze.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

MVP sezonu 2025/26 FC Barcelony jest: