La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1202 Culés

27

Widać było w ostatnich meczach, że troszkę ta drużyna ma przestój. Mecze z Atletico i Realem były świetne, powiedziałbym że grubo ponad stan. Mecze z Galatasaray i Sevillą wygrał nam swoim geniuszem Pedri, a z Levante stoczyliśmy na szczęście wygrany bój na styku. Aubameyang się trochę zaciął, a gdy gra nie idzie nam tak łatwo to wtedy dopiero widać efekty marnej skuteczności Ferrana. Ale nawet jakbyśmy teraz przegrali kolejny mecz w weekend, to barbarzyństwem byłoby wieszanie psów na Xavim. To co mieliśmy przez ostatnie miesiące to były wyniki zdecydowanie ponad stan: nowi piłkarze, nowy trener wprowadzili mnóstwo świeżości i udało się odmienić postrzeganie tego sezonu. Teraz trzeba wytrwać w TOP 4 i liczyć, że może już w następnym meczu znowu będziemy grać jak z nut. Czekam na kolejny sezon i ufam totalnie tej drużynie. VeB! :)

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?