La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1624 Culés

0

Mingueza na taki mecz, to nie był mądry pomysł.
Tragedii nie ma z tym wynikiem, przynajmniej wiadomo, że drużyna nadal choruje na tą samą chorobę, a ogólnie droga jeszcze daleka przed nami.
Wstydu wielkiego nie widzę, Eintracht naprawdę dobrze zagrał i miał trochę szczęścia dodatkowo.
Niemcy w formie potrafią grać z Barceloną, szczególnie taką niezbyt mocną.

0

@RosjaninBut nie było wyjścia z tej patowej sytuacji. Mingueza dramat przyczynił się do utraty 2 bramek, ale wszedł za niego Dest i też w dużej mierze na jego konto 3 brama. Zamiast nich mógł grać z boku Araujo, ale wtedy też dramat bo Lenglet na środku by był i pewnie dorównałby Garci i kolejnego karnego zrobił.

0

@Toretto No nie zazdroszczę wyboru, ale wybrałbym opcję bez Minguezy, bo nie gra na co dzień i dodatkowo robi problemy.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?