La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1490 Culés

1

Robert Lewandowski

szczerze nie jestem jego fanem, wolę inny typ napastników, ale jeśli miałby tu przejść za rozsądne pieniądze (mam nadzieje że to prawo Websstera wchodzi tu w grę) na 3 lata to jestem za i będę mu kibicował, strzelec jest to wspaniały i sadzę że w tym wieku i on i Auba przy takiej ilości meczów nagrają się obaj sporo, zwłaszcza że Auba mógłby czasami zagrać też na skrzydle

jeśli potem będziemy szukać jakieś młodej 9 na spokojnie to jestem za i będę kibicował jak każdemu nowemu zawodnikowi Barcelony i życzył sukcesów

0

@lucca87 Zaraz, zaraz, jak to Prawo Webstera? xD

0

0

@lucca87 czyli kwota Lewego to 30 mln xD

1

@lucca87 Wiem co to jest Prawo Webstera, ale czy Lewy tak bardzo chce do Barcy, aby z tego skorzystać?

0

@Pawel13sz
nie mam pojęcia, mimo wszystko Barcelona to Barcelona - lepsza liga, bardziej medialny klub, el classico, ładniejsze miasto, a teraz dochodzi nowy ciekawy projekt, no i sama chęć zmiany otoczenia

szczerze nie wiem i nie obchodzi mnie to, ale jeśli tu przyjdzie to będę mu kibicował i tyle:)

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?