La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1830 Culés

0

Real jutro na rewanż z Chelsea bez:
NIEOBECNI
Kontuzje: Isco i Hazard
Zawieszenie: Militão
Koronawirus: Vallejo

Reszta zawodników jest dostępna.

2

@AmigoBlancos Bez Hazarda to Real ma już pozamiatane, Chelsea to bierze łatwo

0

@AmigoBlancos Dobrze, że dodałes to wielkie "NIEOBECNI"
Przynajmniej wiemy, że ci poniżej są nieobecni.

0

@AmigoBlancos Uważam, że przejdziecie ich. Jedynie naprawdę słaba postawa mogłaby spowodować, że to przegracie. Wynik 3:1 to naprawdę fajna zaliczka.

1

@Sau_Ron
Ponad to czego oczekiwałem po pierwszym meczu.

konto usunięte

3

@AmigoBlancos Hazard z jaką kontuzją? Przejedzenie? xD

0

@AmigoBlancos No ja przeczuwałem, że wygracie, ale obstawiałem 2:1 dla was, a tu proszę, nawet trzecią trafiliście. Chelsea teraz będzie musiała się na was rzucić, ale uważam, że przetrwacie to.

0

@pawelke3n
Operacja usunięcia płytki z kostki chyba w końcu się jej poddał.

0

@Sau_Ron
To idealny scenariusz dla Realu, że Chelsea musi. Nie wierzę, że Real nie ukuje czegoś po kontrze przy tak otwartej Chelsea. Wtedy Chelsea musi wbić 3-4 bramki. W to wątpię.

1

@AmigoBlancos Nie takie rzeczy jak 3 stracone bramki widziało nie dawno Bernabeu ;)

0

@PatrykBarca
Barca jest w lepszej dyspozycji, niż Chelsea.

0

@AmigoBlancos Jednak nie jesyxto coś niemożliwego. Wystarczy żeby strzelili połowę tego co w ostatnim meczu ligowym. A Real jak to Real jest możliwy do przeczytania. I gdy nie idzie to alternatyw brak....

0

@PatrykBarca
Jest Benzema i to wystarczy, aby np Vini szedł na niezły poziom. Jest Mendy na LO to czego brakowało z Barcą :)

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?