- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1530 Culés
Gorące dyskusje
Michael24
39
https://twitter.com/i/status/2081704566328828130Kiedy pomyślę, że już bardziej bezczelny ten... » Czytaj dalej
25 odpowiedzi
Peciak
32
https://twitter.com/i/status/2081600862812610594 Wielokrotnie bywalem na tamtejszym SORze, ale z... » Czytaj dalej
20 odpowiedzi
Jakchcesz
26
Kto wygra: Mourinho ze składem za 1,5 miliarda czy Hansi Flick który do roboty przyjeżdża... » Czytaj dalej
30 odpowiedzi
Media
Sonda
Kto powinien wygrać Złotą Piłkę 2026?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1530 Culés
7
Szkoda mi Gaslyego w tym sezonie bo uważam że kierowca jest świetnym. Gdyby Ham odszedł po tym sezonie to uważam że byłby świetnym wyborem dla Merca.
1
@pt9 Ciekawe czy Red Bull go wypuści. Perez rok kontraktu jeszcze ma, ale mogliby Gasly'emu dać szansę
0
@TheCaptainVeB Wątpię. Wydaje mi się, że Gasly to nie jest typ kierowcy, który pokornie będzie robił za skrzydłowego jak Bottas, czy Perez. I dobrze, bo chłopak jest na to za szybki. Ja widziałbym go w Mclarenie w duecie z Ricciardo, a Norrisa w Mercedesie.